• Ulaşım

İncir'e Varış

Deniz yolundan Marmaris’e
Avrupa limanlarını kullanan kuruvazerler ve Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan düzenli seferlerle kalkan feribotlar ile sağlanabiliyor. Yurt içinde deniz yolunu kullanan bir firma henüz yok. Yurt içi misafirlerimiz hava ve karayolu ıle Marmaris’e ulaşabilirler.

Dalaman Havaalanı’ndan Marmaris’e
Havaş veya Marmaris Belediyesi'nin Havaalanı Servislerini kullanarak Marmaris Otogarı'na inebilirler. Yine aynı otogardan Orhaniye Köyü'ne kalkan minibüsleri kullanabilirler.

Dalaman Hava Limanı'ndan veya Marmaris Otogarı'ndan
Özel minibüsümüz ile alınabilir ve herhangi bir aktarma olmadan direkt İncir’e ulaştırılabilirsiniz.

Özel araç ve karşılama isteyen misafirlerimiz
Rezervasyondan hemen sonra bize gönderecekleri bir e-posta ile ayrıntıları, karşılama yeri ve tarihi belirtmeliler. E-postanız This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresimize ulaştığında ilgili birimimiz size dönecektir.

Yol Tarifi

Özel aracınızı kullanarak İncır’e gelmek ıstersenız Muğlanın Marmaris ilçesine geldiğinizde, yönünüzü Datça yoluna çevirip, çam ağacları ile çevrili bir yola cıkacaksınız. Onunuze cıkan rampayı tırmanıp yolu takip ederseniz 29 km sonra Hisarönü köyüne geleceksiniz.

Hisarönünden Bozburun –Selimiye kavsagından sola dönüp ilerlerseniz yaklaşık 5.km de Orhaniye Köyü tabelasını göreceksiniz. Artık İNCİR çok yakınınızda.

Köyü geçip, yolun sağında kalan zakkumlu duvarları izleyin lütfen. 250m kadar ilerlediğinizde kocaman ağaç tabelamızı göreceksiniz. Tabelanın yanından, zakkumların arasından indiğiniz merdivenin sonunda gizli cennetiniz İNCİR sizi bekliyor olacak.

Orhaniye İncir'de olmak icin cok sebebiniz var... @orhaniyeincir 🌸☘️🌱🌿

Orhaniye-incir (@orhaniyeincir)'in paylaştığı bir gönderi ()

Rezervasyon

+90 252 487 11 35 
+90 505 048 48 48

İletişim

Sorularınızı bize yazın!
Lütfen (*) işaretli alanı doldurun.

Orhaniye İncir

Aşağı Keçibükü Sok. No: 2
48700 Marmaris/Muğla, Türkiye

+90 252 487 11 35 
+90 505 048 48 48

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.